Jet Turizm Bir Ayrıcalıktır...
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Merak Ettikleriniz.

*Jet Turizm web sitesinden, *Jet Turizm terminal veya şehiriçi bilet satış noktalarından, *Çağrı merkezi üzerinden satın alabilirsiniz.

Aşı karneli kedi, köpek (tehlike arz edenler hariç) ve kuş (saka, muhabbet kuşu veya kanarya) gibi evcil hayvan dostlarımız, 23x30x40 cm’den küçük ve kilitli kafeslerinde olmak koşulu ile hayvan sahibi ile birlikte otobüs içinde seyahat edebilirler. Evcil hayvanınız ister kafesi ile kucakta veya satın alınan koltuğun önünde veya satın alacağınız yan koltukta yolculuk yapabilir. İlgili şartları sağlamayan evcil hayvanlar, veteriner kontrolünde uyutularak, özel kafeslerinde, muvaffakatname imzalanması şartı ile ve yalnızca bagaj alanında taşınabilir. Aksi durumda, hayvan sağlığı ve diğer yolcularımızın güvenliği için ulaşımı sağlamama tasarrufu firmamıza aittir. Evcil hayvanınıza ait sağlık belgesi ve aşı kâğıdı gibi evrakları mutlaka yanınızda bulundurulmasu ve sorulduğunda görevlilere gösterilmesi zorunludur. Tüm yolcuların ve evcil hayvanların konforlu bir yolculuk geçirebilmesi için kediyle köpeği ya da kediyle kuşu aynı otobüste taşınamamaktadır. Köpekle kuşu ise birbirlerine mümkün olan en uzak mesafede taşımak için gerektiği durumda koltuğunuzu değiştirilebilir.

İnternet üzerinden aldığınız biletleri, normal fiziksel biletlerde olduğu gibi sefer saatine 12 saat kalana kadar iptal edebilirsiniz.

Ulaştırma Bakanlığı'nın belirlediği kişi başı 25 Kg dir.
Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.